Wrocławski Park Wodny

Posted | 0 comments

Wrocławski Park Wodny
www.stefanhula.com

Swego czasu, aby cieszyć się atrakcjami aquaparków trzeba było wyjeżdżać z dziećmi za granicę – na przykład do Niemiec lub na Słowację. Na szczęście sytuacja wygląda dziś znacznie lepiej i w polskich miastach pojawiają się tego rodzaju obiekty.

To świetna wiadomość dla rodziców oraz ich pociech, a także dla każdego, kto lubi nieco rekreacji z wodą w tle. Wrocławianie również nie mogą narzekać, albowiem właśnie w ich grodzie powstał największy na Dolnym Śląsku Park Wodny.

Korzystają z niego zarówno autochtoni, jak i turyści. Co ciekawe, nie brak także gości spoza granic Polski, których kusi niższa cena i bardzo wysoki standard usług.

Dla młodszych miłośników mokrego szaleństwa przygotowano największą w Parku strefę rekreacyjną. Tam można bawić się do woli, co czynią także całkiem dorośli. Na klientów czekają między innymi baseny (w tym specjalne baseny pływackie), zjeżdżalnie, „leniwa rzeka”, a także jacuzzi.

Świetne dla każdego, kto chce odpocząć, ale równocześnie trochę się zmęczyć – dla zdrowia, rzecz jasna! Ci, którzy wolą zadbać również o wygląd i ogólną kondycję organizmu, mogą odwiedzić Strefę Saun i Wellness. Fachowy personel wykona tam znakomite zabiegi upiększające, nie zabraknie również wodnych masaży lub łaźni parowych.

Sportowcy też nie wyjdą z Parku znudzeni i niezaspokojeni. Z myślą o nich naszykowano Klub Fitness, w którym zamontowano sprzęt najwyższej światowej klasy. Jest też specjalna siłownia dla dzieci. Na głównym basenie można rozgrywać zawody pływackie, a dla głodnych funkcjonuje bogata oferta gastronomiczna.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *