Wizyta w manufakturze czekolady

www.pink-glasses.pl

Lubią ją zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Osładza nam życie i dostarcza wyjątkowych wrażeń smakowych. O czym mowa? Rzecz jasna o czekoladzie. Wrocław okazuje się świetnym miejscem, aby jej skosztować, a to wszystko za sprawą Manufaktury Czekolady.

Działa ona przy ulicy Włodkowica i już od progu zachęca szyldem, na którym czytamy: „Kiedy smutek cię dopada, najlepsza czekolada”. Trudno się z tym zdaniem nie zgodzić. Ile to razy zdarzało nam się zjadać przynajmniej jedną kosteczkę na poprawę nastroju?

Czasami z jednej robi się cała tabliczka, co ma późniejsze konsekwencje w postaci zalegającej tkanki tłuszczowej. Nie myślmy jednak o diecie, gdy jesteśmy we Wrocławiu.

Goście Manufaktury mają okazję spróbować smakołyków wyrabianych ręcznie przez mistrzów cukiernictwa. Nie ograniczają się oni jedynie do klasycznych kompozycji, do których zdążyliśmy przez lata przywyknąć.

To świetne miejsce dla tych, którzy chcą nieco poeksperymentować ze smakami. Dlatego czekają na nas tabliczki z dodatkiem pikantnego chilli, tudzież praliny nadziewane serem pleśniowym! Zaskakujące, prawda? Smakosze są zgodni, że również przepyszne. Chyba każde dziecko także będzie zadowolone.

Sporym atutem Manufaktury Chocoffee jest jej położenie w samym centrum miasta. To wyborne miejsce na przerwę w zwiedzaniu i chwile błogiego relaksu na pluszowej kanapie. Latem smakowitą opcją jest na przykład płynna biała czekolada z lodami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *